השתתפות בהוצאות נסיעה לכנסים לדוקטורנטים - מלגאים

 

האוניברסיטה תבטיח מימון נסיעות לכנסים, סמינרים, קונגרסים מדעיים והשתלמויות קיץ בארץ ובחו"ל, באופן שתלמיד לתואר שלישי, המקבל מלגת קיום מהאוניברסיטה, יוכל במשך לימודיו להשתתף לפחות פעם אחת באחת מהפעילויות הללו.

 

ההשתתפות המובטחת תהיה בסכום של 1,000$, שתמומן במחציתה מתקציב היחידה בה לומד התלמיד ומחציתה מתקציב האוניברסיטה, ובכפוף לכללים המפורטים ב"כללי סיוע למלגאים".

 

השתתפות האוניברסיטה מותנית בקבלת מימון תואם מטעם הפקולטה/המחלקה/החוג/המנחה. בכל מקרה, הקצבת האוניברסיטה לא תעלה על 500$.

 

הפקולטה רשאית להקצות לתלמיד למטרה זו סכום נוסף כפי שייקבע על ידה.

 

מלגאי שלא יממש זכות זו במהלך לימודי התואר השלישי, יוכל לנצלה  למטרת השתלמות בתר-דוקטורית בתוך 12 חודש ממועד האישור הסופי של עבודת הדוקטורט.

 

על מנת לקבל את ההקצבה, על הדוקטורנט/ית למלא טופס "בקשת נסיעה לחו"ל לסגל אקדמי", לצרף אליו את ההזמנה לכנס או את פרטי הכנס, ולהעבירו לטיפול ולהוספת התקציב ליחידה אליה משתייך. היחידה תעביר את הטפסים, לאחר מילוי השתתפותה בהקצבה, ובצירוף לסעיף התקציב המתאים, לשלומית אפל - מדור קרנות ומלגות, המזכירות האקדמית, בניין הסנאט, חדר 221.

טופס הבקשה ישלח על ידי היחידה לאחר טיפולה ולא על ידי המלגאי/ת ישירות

מדור קרנות ומלגות יעניק לדוקטורנט/ית את ההקצבה המבוקשת, ויעביר את המסמכים לטיפול מדור נסיעות וזכויות אקדמיות באגף משאבי אנוש.

 

לאחר קבלת אישור מדור קרנות ומלגות יתבקש הסטודנט/ית  לגשת למדור נסיעות להסדרת הנסיעה.

 

רצוי להתחיל את הטיפול בבקשה לקבלת הקצבה לנסיעה לכנס מבעוד מועד, טרם נסיעה, אך יש אפשרות לקבל החזר בגין הנסיעה המבוקשת גם לאחר החזרה מחו"ל.

 

ניתן לנצל הקצבה זו גם לכנסים המתקיימים בארץ.

אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש
שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>