מלגות הות"ת לתלמידי תואר שני מחקרי יוצאי אתיופיה

מלגת המועצה להשכלה גבוהה לתלמידות ותלמידי התואר השני במסלול המחקרי יוצאות ויוצאי אתיופיה, מיועדת לעידוד מצויינות אקדמית בלימודי התארים המתקדמים.

הות"ת תעניק מידי שנה מלגות לסטודנטיות וסטודנטים יוצאי אתיופיה הנמצאים בשנה ב' של התואר השני. גובה המלגה הינו 42,000 ₪ והיא תינתן לתקופה של שנה אחת.

רשאיות ורשאים להגיש מועמדות  יוצאות ויוצאי אתיופיה, שסיימו את שנת הלימודים הראשונה של התואר השני בציון ממוצע של 85 לפחות, ותוכנית המחקר שלהם (תזה) אושרה.

מועמדות ומועמדים שהגישו מועמדות למלגה זו במחזורים קודמים ומועמדותם הוגשה לות"ת (אחרי שלב המיון האוניברסיטאי) אינם יכולים להגיש מועמדות שנית. בנוסף, על פי כללי ות"ת, לא ניתן להגיש מועמדות ליותר מתכנית מלגות אחת של ות"ת בו זמנית בשנה נתונה.

נא תשומת לבכם כי כל תוכניות מלגות המצויינות של הות"ת מיועדות אך ורק לבעלות ובעלי אזרחות ישראלית או מעמד של "תושב/ת קבע".

נא קראו בתשומת לב את תקנון המלגה המצ"ב.

 

להלן המסמכים הנדרשים:

  1. טופס הבקשה (מודפס).
  2. אישור זכאות לתואר הראשון
  3. גיליונות ציונים של לימודי התואר הראשון ומיקומה או מיקומו היחסי של המועמד/ת ביחס לקבוצת הלימוד (מחלקה, חוג וכו')
  4. גליון ציונים של השנה הראשונה בלימודי התואר השני וציון ממוצע סופי של שנה זו.
  5. אסמכתא רשמית הקבלה לתואר שני במסלול המחקרי.
  6. אסמכתא על אישור תכנית המחקר (התיזה) של המועמד/ת.
  7. תקציר קורות חיים.
  8. שתי המלצות מאשת סגל או איש סגל בכיר/ה שלימדו את המועמד/ת בתואר ראשון. ניתן לשלוח את ההמלצות ישירות למדור קרנות ומלגות.

 

את כל המסמכים, ובכלל זה מכתבי ההמלצה, נא לשלוח למדור קרנות ומלגות לדוא"ל  shlomita@tauex.tau.ac.il   עד יום ראשון, 20 באוגוסט 2023.

אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש
שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>